Skip links

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Yaratıcı uygulama geliştirme yaklaşımımızla standartlarını yeniden tanımlıyoruz.

Applogist, Türkiye'nin önde gelen mobil uygulama geliştirme şirketlerinden biri olarak, uygulama geliştirme, tasarım ve danışmanlık konularında yenilikçi çözümler sunuyor.

Mobil Uygulama Geliştirme

Uzman ekibimizle iOS ve Android platformları için özel mobil uygulamalar geliştirerek, kusursuz performans ve birinci sınıf kullanıcı deneyimi sağlıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Deneyimli tasarımcılarımız, kullanıcı dostu ve görsel açıdan çekici arayüzler oluşturarak müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırmaya odaklanır.

Sadakat Stratejisi

Projelerin özgün ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, kullanıcı sayısını artırmaya ve etkili sadakat programları geliştirmeye yönelik büyüme hedeflerine destek sağlıyoruz.

Yapay Zeka Çözümleri

En uygun yapay zeka teknolojilerinin seçilmesi ve mobil uygulamalarla diğer dijital platformlara entegrasyon konusunda deneyimli ve başarılıyız.

Hangi Çözümleri Sunuyoruz?
01

What we do

İnovatif Çözümler

Yapay Zeka, Web3 ve Blockchain gibi en son teknolojileri kullanarak şirketlerin ve markaların dijital dönüşümünü destekliyoruz.

  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • UX/UI Tasarım
  • Danışmanlık
  • Yapay Zeka Entegrasyon Çözümleri
  • Web3 ve Blockchain Geliştirme
  • Sadakat Programı Geliştirme
  • Mevcut Sistem ile Entegrasyon
  • Uygulama Bakım ve Destek
  • Kalite Güvence ve Test
  • App Store Optimizasyonu (ASO)

1 1

ADIM 1

Keşif ve Planlama

İşletmelerin hedeflerini ve gereksinimlerini tam olarak anlamak için derinlemesine istişarelerde bulunuyor ve proje kapsamını, hedeflerini tanımlıyoruz.

2 2

ADIM 2

Geliştirme ve Uygulama

Yüksek kaliteli dijital çözümler yaratmak için en son teknolojileri kullanarak projeleri hayata geçiriyor ve mevcut sistemlerle sorunsuz entegrasyon sağlıyoruz.

3 3

ADIM 3

Kalite Güvence ve Test

Ürünlerimizin en yüksek kalite ve fonksiyonellik standartlarını karşıladıklarından emin olmak için titizlikle test ediyor ve sürekli iyileştirme sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Dünya çapında işletmelere sürekli yenilikler ve üstün teknoloji ile mobil ve dijital çözümler sunarak, kullanıcı deneyimlerini dönüştürmek ve sektörlerin lideri haline gelmelerini sağlamaktır.

11
Yıllık Deneyim
90+
Başarılı Proje
5/5
27+
Milyon Kullanıcı

Sorunsuz Deneyim Akışı

%99
Hatasızlık Oranı

Kalite ve Güvence Sağlama

28
Kişilik Takım

Yenilikçi Metodoloji

ÇÖZÜMLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLENİN
03

Çözümlerimiz

Applogist olarak, özelleştirilmiş mobil uygulama geliştirme, kullanıcı dostu UX/UI tasarımı, yapay zeka entegrasyonları, blockchain ve Web3 geliştirme, sadakat programları ve daha fazlasıyla işletmelerin dönüşümünü sağlayarak onların dijital dünyada başarılı olmalarına destek oluyoruz.

Uzman ekibimiz, hem iOS hem de Android platformları için özel mobil uygulamalar geliştirerek kusursuz performans ve birinci sınıf kullanıcı deneyimi sunar.

Tasarımcılarımız, kullanıcılara cazip gelen ve ilgilerini kaybetmemelerini sağlayan görsel olarak çekici ve kullanıcı dostu arayüzler oluşturarak müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırır.

Danışmanlarımız, işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için mobil uygulama geliştirme, dijital strateji ve teknolojiye dair tüm konularda uzman tavsiyesi ve rehberlik sunar.

Chatbot ve sanal asistanlar gibi en uygun yapay zeka teknolojilerinin seçilmesi ve mobil uygulamalara ve diğer dijital platformlara entegre edilmesi konusunda uzman kalitesinde rehberlik sunuyoruz. Verimliliği ve performansı artırmak için mevcut sistemler ve iş akışlarıyla sorunsuz entegrasyon sağlıyoruz.

Uzmanlık alanımız, işletmelere son teknoloji çözümler sağlamak için akıllı sözleşme geliştirme ve mevcut platformlarla entegrasyon dahil olmak üzere merkezi olmayan uygulamalar (dApp'ler) ve blockchain çözümlerinin geliştirilmesidir.

İşletmelerin, özgün ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler sunarak müşteri portföyünü artıran ve ciro büyümesini yönlendiren etkili sadakat programları geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Applogist ile güçlerinizi birleştirin!

Bizi arayabilirsiniz

Kosuyolu, Katip Salih St. 60/4 Pk.34718 Kadikoy / Istanbul

0850 304 0 288
0850 304 0 APP

Yetenek topluluğumuza katılın! Özgeçmişinizi bize iletin ve birlikte büyük fırsatlara yelken açalım.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.
Ana Sayfa
Teklif Al
İncele
Kaydır