Skip links

Teklifinizi Hızlı ve Kolayca Alın

Dijital İnovasyon Yolculuğunuzda Bizimle İlk Adımı Şimdi Başlatın!

Projenizin potansiyel başarıları için bize rehberlik edecek birkaç kısa soruyu yanıtlamanızı rica ediyoruz.

Unilever
SefaMerve
Vodafone
Secom
HDIYeni
PTT
Alarko
Gastro
HyundaiYeni
Dove
Mitsubishi ElectricYeni
Lingusta
DR Logo
Dogus
90+
Başarılı Proje
5/5
27+
Milyon Kullanıcı

Sorunsuz Deneyim Akışı

%99
Hatasızlık Oranı

Kalite ve Güvence Sağlama

28
Kişilik Takım

Yenilikçi Metodoloji

ÇÖZÜMLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLENİN
03

Çözümlerimiz

Applogist olarak, özelleştirilmiş mobil uygulama geliştirme, kullanıcı dostu UX/UI tasarımı, yapay zeka entegrasyonları, blockchain ve Web3 geliştirme, sadakat programları ve daha fazlasıyla işletmelerin dönüşümünü sağlayarak onların dijital dünyada başarılı olmalarına destek oluyoruz.

Uzman ekibimiz, hem iOS hem de Android platformları için özel mobil uygulamalar geliştirerek kusursuz performans ve birinci sınıf kullanıcı deneyimi sunar.

Tasarımcılarımız, kullanıcılara cazip gelen ve ilgilerini kaybetmemelerini sağlayan görsel olarak çekici ve kullanıcı dostu arayüzler oluşturarak müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırır.

Chatbot ve sanal asistanlar gibi en uygun yapay zeka teknolojilerinin seçilmesi ve mobil uygulamalara ve diğer dijital platformlara entegre edilmesi konusunda uzman kalitesinde rehberlik sunuyoruz. Verimliliği ve performansı artırmak için mevcut sistemler ve iş akışlarıyla sorunsuz entegrasyon sağlıyoruz.

Uzmanlık alanımız, işletmelere son teknoloji çözümler sağlamak için akıllı sözleşme geliştirme ve mevcut platformlarla entegrasyon dahil olmak üzere merkezi olmayan uygulamalar (dApp'ler) ve blockchain çözümlerinin geliştirilmesidir.

İşletmelerin, özgün ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler sunarak müşteri portföyünü artıran ve ciro büyümesini yönlendiren etkili sadakat programları geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Applogist ile güçlerinizi birleştirin!

Bizi arayabilirsiniz

Kosuyolu, Katip Salih St. 60/4 Pk.34718 Kadikoy / Istanbul

0850 304 0 288
0850 304 0 APP

Yetenek topluluğumuza katılın! Özgeçmişinizi bize iletin ve birlikte büyük fırsatlara yelken açalım.