Skip links

Pette Tvi

PTT’nin kurumsal maskotu Pette karakteri ekseninde, çocuklar için bilgi ve eğlence platformu olarak tasarlandığı bir mobil TV izleme platformu.

Sektör

Medya

Müşteri

PTT

Çözümler

Mobil Uygulama Geliştirme / UX/UI Tasarım

PetteTV.Showcase.iPhoneX

01 Özelleştirilmiş Mobil Uygulama

Pette Tvi, Android ve iOS platformu üzerinde çalışan, kullanıcı dostu ve işlevsel bir Medya iletişim uygulaması geliştirdik. Uygulama, Native programlama dili kullanılarak hazırlandı ve hem İngilizce hem de Türkçe dil seçenekleri sunar.

02 Kullanıcı Odaklı Tasarım

UI/UX tasarımcılarımız, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak Pette Tvi için dinamik ve canlı tasarımlar oluşturdular. Oluşturulan prototipler ve kullanıcı deneyimini kolaylaştıran adımlar, projeye özel olarak geliştirildi. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişlerini hızlandırıyor ve işlem adımlarının daha etkin bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

03 Entegrasyon ve İşbirliği

Pette Tvi projesinde, PTT'in mevcut sistemleri ve iş süreçleriyle uyumlu, hızlı ve verimli bir uygulama geliştirdik. TV, Medya sektörünün en deneyimli markalarından biri olan TRT'nin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, kullanıcıların verimli deneyimler yaşaması için mobil uygulama tasarımı ve yazılımlarını özenle oluşturduk.

UI / UX Ekranları

PTT, Pette Tvi Öne Çıkan Diğer Özellikler

Kullanıcı Odaklı Tasarım ve UI/UX Hizmetleri

Pette Tvi mobil uygulaması, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiştir. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişleri hızlanır ve işlem adımları daha etkin bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli tasarımcılarımız, arayüz ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yaratıcı fikirlerle destek sağladılar.

Platform Uyumluluğu ve Çoklu Dil Desteği

Pette Tvi, Android ve iOS platformlarında sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulama, Native dili kullanılarak geliştirilmiştir. Mobil uygulamayı İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile kullanıcılara sunduk.

Hızlı ve Verimli Kullanıcı Deneyimi

Pette Tvi, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Tv, Medya & İletişim Sektörüne Özgü Özellikler

Pette Tvi, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Proje Süresi ve Başarısı

TRT, Pette Tvi projesi, yapılan arayüz geliştirmeleri, UI/UX tasarımları ve mobil cihazlar için geliştirilen tüm yenilikler dahil olacak şekilde 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmıştır. Projenin başarılı bir şekilde sonuçlanması, işbirliğimizin gücünü ve verimliliğimizi göstermektedir.