Skip links

Smarttaxi

Startup projesi, Taksilerin arka koltuklarına yerleştirilen dijital ekranlar üzerinden taksilerde içerik yayını yapan bir platformdur. Smarttaxi yayınlarında genel tanıtımlar ve konum bazlı dijital reklam kampanyaları da yer almaktadır. Uygulama sayesinde taksi içerisinde Wi-Fİ bağlantısı da sağlanabilmektedir.

Sektör

Medya

Müşteri

Smarttaxi

Çözümler

Mobil Uygulama Geliştirme / UX/UI Tasarım

SmartTaxi.Showcase.TabletH

01 Özelleştirilmiş Mobil Uygulama

Smarttaxi İstanbulda 700 araçla hizmet vermeye başlayan bir içerik platformu uygulaması. Yolculara eğlenceli bir yolculuk deneyimi yaşatırken, reklam verenlerin de doğrudan hedef kitlelerine ulaşarak marka ve tüketici arasında bağ kurmasını sağlamaktadır.

02 Kullanıcı Odaklı Tasarım

UI/UX tasarımcılarımız, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak Smarttaxi için dinamik ve canlı tasarımlar oluşturdular. Oluşturulan prototipler ve kullanıcı deneyimini kolaylaştıran adımlar, projeye özel olarak geliştirildi. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişlerini hızlandırıyor ve işlem adımlarının daha etkin bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

03 Entegrasyon ve İşbirliği

Smarttaxi projesinde mevcut sistemleri ve iş süreçleriyle uyumlu, hızlı ve verimli bir uygulama geliştirdik. Lojistik ve Reklam sektörünün en deneyimli markalarından biri olan Smartaxi'nin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, kullanıcıların verimli deneyimler yaşaması için mobil uygulama tasarımı ve yazılımlarını özenle oluşturduk.

UI / UX Ekranları

Smarttaxi Öne Çıkan Diğer Özellikler

Kullanıcı Odaklı Tasarım ve UI/UX Hizmetleri

Smarttaxi mobil uygulaması, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiştir. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişleri hızlanır ve işlem adımları daha etkin bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli tasarımcılarımız, arayüz ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yaratıcı fikirlerle destek sağladılar.

Platform Uyumluluğu ve Çoklu Dil Desteği

Smarttaxi, Android Tablet platformlarında sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulama, Native dili kullanılarak geliştirilmiştir. Mobil uygulamayı İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile kullanıcılara sunduk.

Hızlı ve Verimli Kullanıcı Deneyimi

Smarttaxi, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Lojistik & Reklam Sektörüne Özgü Özellikler

Smarttaxi, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Proje Süresi ve Başarısı

Smarttaxi projesi, yapılan arayüz geliştirmeleri, UI/UX tasarımları ve mobil cihazlar için geliştirilen tüm yenilikler dahil olacak şekilde 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmıştır. Projenin başarılı bir şekilde sonuçlanması, işbirliğimizin gücünü ve verimliliğimizi göstermektedir.