Skip links

Tüyap - MyTüyap

MyTüyap mobil uygulaması, katılımcılara ve ziyaretçilere daha iyi bir fuar deneyimi sunmak için TÜYAP hizmet ve ürünlerini dijital dünyaya taşırken yüksek iş verimliliği ve bilgiye kolay erişim sağlar. MyTüyap ile yıl boyu mekandan ve zamandan bağımsız olarak iş bağlantılarına ulaşabilirsiniz.

Sektör

Fuar / Etkinlik

Müşteri

Tüyap

Çözümler

Mobil Uygulama Geliştirme

tuyap-mytuyap

01 Özelleştirilmiş Mobil Uygulama

Tüyap için Android ve iOS platformu üzerinde çalışan, kullanıcı dostu ve işlevsel bir fuar deneyim uygulaması geliştirdik. Uygulama, Flutter ile geliştirilmiştir. Akıllı eşleştirme sistemi sayesinde fuarda sergileyeceğiniz ürün ve hizmetlerle ilgilenen ziyaretçilere, online davetiyelerini aldıktan sonra hem sistemde hem de e-posta yoluyla önerilirsiniz. Böylece fuar öncesi sizinle ilgilenen tüm ziyaretçilerle toplantılarınızı tek bir platform üzerinden ayarlayabilirsiniz.

02 Kullanıcı Odaklı Tasarım

UI/UX tasarımcılarımız, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak Tüyap için dinamik ve canlı tasarımlar oluşturdular. Oluşturulan prototipler ve kullanıcı deneyimini kolaylaştıran adımlar, projeye özel olarak geliştirildi. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişlerini hızlandırıyor ve işlem adımlarının daha etkin bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.


03 Entegrasyon ve İşbirliği

MyTüyap projesinde, Tüyap'ın mevcut sistemleri ve iş süreçleriyle uyumlu, hızlı ve verimli bir uygulama geliştirdik. Fuar/Etkinlik sektörünün en deneyimli markalarından biri olan Tüyap'ın ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, kullanıcıların verimli deneyimler yaşaması için mobil uygulama tasarımı ve yazılımlarını özenle oluşturduk.

UI / UX Ekranları

MyTüyap Uygulamasının Öne Çıkan Diğer Özellikleri

Kullanıcı Odaklı Tasarım ve UI / UX Hizmetleri

MyTüyap mobil uygulaması, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiştir. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişleri hızlanır ve işlem adımları daha etkin bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli tasarımcılarımız, arayüz ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yaratıcı fikirlerle destek sağladılar.

Platform Uyumluluğu ve E-davetiye

MyTüyap, Android ve iOS platformlarında sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulama, Flutter olarak geliştirilmiştir. Uygulama içindeki kayıt formunu doldurarak e-davetiyenizi alabilirsiniz. Daha önceden kayıt olduğunuz fuarlarda ise fuara giriş yapmak için kullanabileceğiniz barkodu bu bölümde görüntüleyebilir, hiç beklemeden fuar alanına giriş yapabilirsiniz.

Hızlı ve Verimli Kullanıcı Deneyimi

MyTüyap, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Fuar/Etkinlik Sektörüne Özgü Özellikler

MyTüyap, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. MyTüyap, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’daki güncel ve gelecek fuarların katılımcı, ürün, yerleşim planı ve etkinlik planı gibi bilgilerine erişim sunar. On binlerce katılımcı ve ürün detayına MyTüyap ile anında ulaşabilirsiniz.

Proje Süresi ve Başarısı

Tüyap projesi, yapılan arayüz geliştirmeleri, UI/UX tasarımları ve mobil cihazlar için geliştirilen tüm yenilikler dahil olacak şekilde 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmıştır. Projenin başarılı bir şekilde sonuçlanması, işbirliğimizin gücünü ve verimliliğimizi göstermektedir.