Skip links

Parky

Parky, Parkinson hastaları için özel olarak geliştirilmiştir. Hastaların günlük kullanmaları gereken ilaçları, uygu kurumları, aylık ilaç uyumları ile ilgili tüm bilgileri işleyen mobil uygulamadır.

Sektör

Sağlık

Müşteri

Parky

Çözümler

Mobil Uygulama Geliştirme / UX/UI Tasarım

parky-mobil-uygulama-projesi-applogist

01 Özelleştirilmiş Mobil Uygulama

Parky için Android ve iOS platformu üzerinde çalışan, kullanıcı dostu ve işlevsel bir saha sürücü uygulaması geliştirdik. Uygulama, Kotlin ve native programlama dili kullanılarak hazırlandı.

02 Kullanıcı Odaklı Tasarım

UI/UX tasarımcılarımız, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak Parky için dinamik ve canlı tasarımlar oluşturdular. Oluşturulan prototipler ve kullanıcı deneyimini kolaylaştıran adımlar, projeye özel olarak geliştirildi. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişlerini hızlandırıyor ve işlem adımlarının daha etkin bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

03 Entegrasyon ve İşbirliği

Hasta Dostum projesinde, Parky'in mevcut sistemleri ve iş süreçleriyle uyumlu, hızlı ve verimli bir uygulama geliştirdik. Danışmanlık sektörünün en deneyimli markalarından biri olan Parky'in ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, kullanıcıların verimli deneyimler yaşaması için mobil uygulama tasarımı ve yazılımlarını özenle oluşturduk.

UI / UX Ekranları

Parky Öne Çıkan Diğer Özellikler

Kullanıcı Odaklı Tasarım ve UI/UX Hizmetleri

Parky mobil uygulaması, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiştir. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişleri hızlanır ve işlem adımları daha etkin bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli tasarımcılarımız, arayüz ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yaratıcı fikirlerle destek sağladılar.

Platform Uyumluluğu ve Çoklu Dil Desteği

Parky, Android ve iOS platformlarında sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulama, Kotlin ve native dilleri kullanılarak geliştirilmiştir. Mobil uygulamayı İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile kullanıcılara sunduk.

Hızlı ve Verimli Kullanıcı Deneyimi

Parky, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Sağlık Sektörüne Özgü Özellikler

Parky, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Proje Süresi ve Başarısı

Parky projesi, yapılan arayüz geliştirmeleri, UI/UX tasarımları ve mobil cihazlar için geliştirilen tüm yenilikler dahil olacak şekilde 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmıştır. Projenin başarılı bir şekilde sonuçlanması, işbirliğimizin gücünü ve verimliliğimizi göstermektedir.