Skip links

Unilever Survey

Unilever Ar-Ge ekibinin ürünlerin test sürecinde kullandığı bir dijital anket uygulamasıdır.

Sektör

İletişim

Müşteri

Unilever

Çözümler

Mobil Uygulama Geliştirme / UX/UI Tasarım

UnileverSurvey.Showcase.iPadV_

01 Özelleştirilmiş Mobil Uygulama

Unilevet Survey, iPad platformu üzerinde çalışan, kullanıcı dostu ve işlevsel bir Ar-Ge ekibinin dijital anket uygulaması olarak geliştirdik. Uygulama, native programlama dili kullanılarak hazırlandı ve hem İngilizce hem de Türkçe dil seçenekleri sunar.

02 Kullanıcı Odaklı Tasarım

UI/UX tasarımcılarımız, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak Unilever Survey için dinamik ve canlı tasarımlar oluşturdular. Oluşturulan prototipler ve kullanıcı deneyimini kolaylaştıran adımlar, projeye özel olarak geliştirildi. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişlerini hızlandırıyor ve işlem adımlarının daha etkin bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

03 Entegrasyon ve İşbirliği

Univeler Survey projesinde, Unilever'in mevcut sistemleri ve iş süreçleriyle uyumlu, hızlı ve verimli bir uygulama geliştirdik. Yiyecek ve hızlı tüketim ürünlerinin en deneyimli markalarından biri olan Univerler'in ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, kullanıcıların verimli deneyimler yaşaması için mobil uygulama tasarımı ve yazılımlarını özenle oluşturduk.

UI / UX Ekranları

Unilever Survey'in Öne Çıkan Diğer Özellikler

Kullanıcı Odaklı Tasarım ve UI/UX Hizmetleri

Unilever Survey mobil uygulaması, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiştir. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişleri hızlanır ve işlem adımları daha etkin bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli tasarımcılarımız, arayüz ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yaratıcı fikirlerle destek sağladılar.

Platform Uyumluluğu ve Çoklu Dil Desteği

Unilever Survey, iPad platformlarında sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulama, Native dili kullanılarak geliştirilmiştir. Mobil uygulamayı İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile kullanıcılara sunduk.

Hızlı ve Verimli Kullanıcı Deneyimi

Unilever Survey, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Yiyecek ve Hızlı Tüketim Sektörüne Özgü Özellikler

Unilever, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Proje Süresi ve Başarısı

Survey projesi, yapılan arayüz geliştirmeleri, UI/UX tasarımları ve mobil cihazlar için geliştirilen tüm yenilikler dahil olacak şekilde 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmıştır. Projenin başarılı bir şekilde sonuçlanması, işbirliğimizin gücünü ve verimliliğimizi göstermektedir.