Skip links

BuKapak Babil.com

Babil.com için geliştirilmiş, kitap kapağı seçme mobil uygulamasıdır. Kullanıcılar uygulama üzerinden kitap kapaklarına yönelik beğeni ve ilgilerini belirtmekte, uygulama kitap kapaklarına yönelik bir beğeni anketi işlevi görmektedir.

Sektör

Medya, Eticaret

Müşteri

Babil.com

Çözümler

Mobil Uygulama Geliştirme / UX/UI Tasarım

BuKapak.Showcase.iPhone

01 Özelleştirilmiş Mobil Uygulama

Bukapak için Android platformu üzerinde çalışan, kullanıcı dostu ve işlevsel bir saha sürücü uygulaması geliştirdik. Uygulama, Kotlin ve Native programlama dilleri kullanılarak hazırlandı.

02 Kullanıcı Odaklı Tasarım

UI/UX tasarımcılarımız, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak Bukapak için dinamik ve canlı tasarımlar oluşturdular. Oluşturulan prototipler ve kullanıcı deneyimini kolaylaştıran adımlar, projeye özel olarak geliştirildi. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişlerini hızlandırıyor ve işlem adımlarının daha etkin bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

03 Entegrasyon ve İşbirliği

Bukapak projesinde, Babil.com'un mevcut sistemleri ve iş süreçleriyle uyumlu, hızlı ve verimli bir uygulama geliştirdik. E-ticaret sektörünün en deneyimli markalarından biri olan babil.com'un ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, kullanıcıların verimli deneyimler yaşaması için mobil uygulama tasarımı ve yazılımlarını özenle oluşturduk.

UI / UX Ekranları

Bukapak İçin Öne Çıkan Diğer Özellikler

Kullanıcı Odaklı Tasarım ve UI/UX Hizmetleri

Bukapak mobil uygulaması, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiştir. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişleri hızlanır ve işlem adımları daha etkin bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli tasarımcılarımız, arayüz ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yaratıcı fikirlerle destek sağladılar.

Platform Uyumluluğu

Bukapak Android ve iOS platformlarında sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulama, Kotlin ve native dilleri kullanılarak geliştirilmiştir.

Hızlı ve Verimli Kullanıcı Deneyimi

Bukapak, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Medya Sektörüne Özgü Özellikler

Bukapak, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Proje Süresi ve Başarısı

Bukapak projesi, yapılan arayüz geliştirmeleri, UI/UX tasarımları ve mobil cihazlar için geliştirilen tüm yenilikler dahil olacak şekilde 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmıştır. Projenin başarılı bir şekilde sonuçlanması, işbirliğimizin gücünü ve verimliliğimizi göstermektedir.