Skip links

Radyo Burada

Farklı radyo kanallarının dinlenilebildiği ortak bir dijital radyo uygulamasıdır. Kullanıcı Radyo Burada üzerinden yayın yapan radyolara uygulama üzerinden erişebilmekte ve canlı yayınları takip edebilmektedir.

Sektör

Medya

Müşteri

Radyo Burada

Çözümler

Mobil Uygulama Geliştirme / UX/UI Tasarım

RadyoBurada

01 Özelleştirilmiş Mobil Uygulama

Ekol Lojistik için Android platformu üzerinde çalışan, kullanıcı dostu ve işlevsel bir saha sürücü uygulaması geliştirdik. Uygulama, Kotlin programlama dili kullanılarak hazırlandı ve hem İngilizce hem de Türkçe dil seçenekleri sunar.

02 Kullanıcı Odaklı Tasarım

UI/UX tasarımcılarımız, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak Ekol Compass için dinamik ve canlı tasarımlar oluşturdular. Oluşturulan prototipler ve kullanıcı deneyimini kolaylaştıran adımlar, projeye özel olarak geliştirildi. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişlerini hızlandırıyor ve işlem adımlarının daha etkin bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.


03 Entegrasyon ve İşbirliği

Ekol Compass projesinde, Ekol Lojistik'in mevcut sistemleri ve iş süreçleriyle uyumlu, hızlı ve verimli bir uygulama geliştirdik. Lojistik sektörünün en deneyimli markalarından biri olan Ekol Lojistik'in ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, kullanıcıların verimli deneyimler yaşaması için mobil uygulama tasarımı ve yazılımlarını özenle oluşturduk.

UI / UX Ekranları

Radyo Burada Öne Çıkan Diğer Özellikler

Kullanıcı Odaklı Tasarım ve UI/UX Hizmetleri

Ekol Compass mobil uygulaması, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiştir. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişleri hızlanır ve işlem adımları daha etkin bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli tasarımcılarımız, arayüz ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yaratıcı fikirlerle destek sağladılar.

Platform Uyumluluğu ve Çoklu Dil Desteği

Ekol Compass, Android platformlarında sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulama, Kotlin dili kullanılarak geliştirilmiştir. Mobil uygulamayı İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile kullanıcılara sunduk.

Hızlı ve Verimli Kullanıcı Deneyimi

Ekol Compass, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Lojistik Sektörüne Özgü Özellikler

Ekol Compass, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Proje Süresi ve Başarısı

Ekol Compass projesi, yapılan arayüz geliştirmeleri, UI/UX tasarımları ve mobil cihazlar için geliştirilen tüm yenilikler dahil olacak şekilde 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmıştır. Projenin başarılı bir şekilde sonuçlanması, işbirliğimizin gücünü ve verimliliğimizi göstermektedir.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.
Ana Sayfa
Teklif Al
İncele
Kaydır