Skip links

Radyo Burada

Farklı radyo kanallarının dinlenilebildiği ortak bir dijital radyo uygulamasıdır. Kullanıcı Radyo Burada üzerinden yayın yapan radyolara uygulama üzerinden erişebilmekte ve canlı yayınları takip edebilmektedir.

Sektör

Medya

Müşteri

Radyo Burada

Çözümler

Mobil Uygulama Geliştirme / UX/UI Tasarım

RadyoBurada.Showcase.iPhone

01 Özelleştirilmiş Mobil Uygulama

RadyoBurada uygulaması, Android ve iOS platformu üzerinde çalışan, kullanıcı dostu ve işlevsel bir radyo uygulaması olarak geliştirdik. Uygulama, Native programlama dili kullanılarak hazırlandı.

02 Kullanıcı Odaklı Tasarım

UI/UX tasarımcılarımız, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak RadyoBurada için dinamik ve canlı tasarımlar oluşturdular. Oluşturulan prototipler ve kullanıcı deneyimini kolaylaştıran adımlar, projeye özel olarak geliştirildi. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişlerini hızlandırıyor ve işlem adımlarının daha etkin bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

03 Entegrasyon ve İşbirliği

RadyoBurada'nın mevcut sistemleri ve iş süreçleriyle uyumlu, hızlı ve verimli bir uygulama geliştirdik. Medya ve İletişim sektörünün en deneyimli markalarından biri olan RadyoBurada'nın ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, kullanıcıların verimli deneyimler yaşaması için mobil uygulama tasarımı ve yazılımlarını özenle oluşturduk.

UI / UX Ekranları

Radyo Burada Öne Çıkan Diğer Özellikler

Kullanıcı Odaklı Tasarım ve UI/UX Hizmetleri

RadyoBurada mobil uygulaması, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiştir. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişleri hızlanır ve işlem adımları daha etkin bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli tasarımcılarımız, arayüz ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yaratıcı fikirlerle destek sağladılar.

Platform Uyumluluğu ve Çoklu Dil Desteği

RadyoBurada, Android ve iOS platformlarında sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulama, Native dili kullanılarak geliştirilmiştir.

Hızlı ve Verimli Kullanıcı Deneyimi

RadyoBurada, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Medya ve İletişim Sektörüne Özgü Özellikler

RadyoBurada, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Favorilerim Menüsü; Beğendiğiniz Kanallara daha hızlı ulaşabilmek için, Radyo Kanalı Favorilerinize eklemek mükemmel bir seçenek, Düzenlenebilir, Sıralaması Değiştirilebilir Favoriler Menüsünden sevdiğiniz radyoya ulaşabilirsiniz.
*Gelişmiş Arama Seçeneğimizle Ana sayfa’dan bile Tüm Kategori ve Yerel Radyolar içerisinde arama yapabilir, istediğiniz radyoya hemen ulaşabilirsiniz.
*Rasgele Radyo Seçeneğiyle, O an Sizin için Seçilen Radyo Kanalını ve o özel şarkıyı hemen dinleyebilirsiniz.
Hesabım Bölümünden; Tema Değiştir Menüsünden uygulamayı sunulan çok sayıda temadan kendinize özel olanı seçebilirsiniz. * Uyku Modu Özelliğini kullanarak Müziğin istediğiniz zaman sonrasında otomatik olarak durdurulmasını sağlayabilirsiniz. * Alarm Özelliğini kullanarak isterseniz sabah sevdiğiniz radyo yayınıyla uyanabilir yada sevdiğiniz radyo programı, Futbol Maçı başladığında radyo yayınının otomatik olarak başlamasını sağlayabilirsiniz. * Uygulama Açılış sayfasını Tüm Liste yada Favorilerim olarak düzenleyebilirsiniz.
Yerel Menüsünden; Türkiye ve Yurt Dışında İnternet Üzerinden yayın yapan Yerel Radyoları, Ülke ve Şehir e göre listeleyebilirsiniz.
Kategori Menüsünden; O an hangi türde müzik dinlemek istiyorsanız Radyo Burada’nın Özenle kategorilendirdiği Radyo Kanallarından size uygun müziği kolayca bulabilirsiniz.

Proje Süresi ve Başarısı

Radyo Burada projesi, yapılan arayüz geliştirmeleri, UI/UX tasarımları ve mobil cihazlar için geliştirilen tüm yenilikler dahil olacak şekilde 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmıştır. Projenin başarılı bir şekilde sonuçlanması, işbirliğimizin gücünü ve verimliliğimizi göstermektedir.

This website uses cookies to improve your web experience.