Skip links

Mitsubishi Klima

Mitsubishi saha satış görevlilerin kullanımı için tasarlanmış bir uygulamadır. Personel klima satışı için keşif yapmaya gittiği ortamın ısı kazancı / ısı kaybını hesaplayabilen sistemden uygun ürünler için önerileri görüntüleyebilir. Öneriler ekseninde doğrudan satışı kolaylaştıran bir uygulamadır.

Sektör

Enerji

Müşteri

Mitsubishi Klima

Çözümler

Mobil Uygulama Geliştirme / UX/UI Tasarım

mitsubishi-klima-applogist

01 Özelleştirilmiş Mobil Uygulama

Mitsubishi Klima için Android Tablet platformu üzerinde çalışan, kullanıcı dostu ve işlevsel bir saha uygulaması geliştirdik. Uygulama, Native programlama dili kullanılarak hazırlandı ve hem İngilizce hem de Türkçe dil seçenekleri sunar.

02 Kullanıcı Odaklı Tasarım

UI/UX tasarımcılarımız, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak Mitsubishi Klima için dinamik ve canlı tasarımlar oluşturdular. Oluşturulan prototipler ve kullanıcı deneyimini kolaylaştıran adımlar, projeye özel olarak geliştirildi. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişlerini hızlandırıyor ve işlem adımlarının daha etkin bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

03 Entegrasyon ve İşbirliği

Mitsubishi Klima projesinde, mevcut sistemleri ve iş süreçleriyle uyumlu, hızlı ve verimli bir uygulama geliştirdik. İklimlendirme sektörünün en deneyimli markalarından biri olan Mitsubishi Klima'nın ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, kullanıcıların verimli deneyimler yaşaması için mobil uygulama tasarımı ve yazılımlarını özenle oluşturduk.

UI / UX Ekranları

Mitsubishi Klima Öne Çıkan Diğer Özellikler

Kullanıcı Odaklı Tasarım ve UI/UX Hizmetleri

Mitsubishi Klima mobil uygulaması, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiştir. Anlaşılır arayüz görünümü sayesinde sayfa geçişleri hızlanır ve işlem adımları daha etkin bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli tasarımcılarımız, arayüz ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yaratıcı fikirlerle destek sağladılar.

Platform Uyumluluğu ve Çoklu Dil Desteği

Mitsubishi Klima Android Tablet platformlarında sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulama, Native dili kullanılarak geliştirilmiştir. Mobil uygulamayı İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile kullanıcılara sunduk.

Hızlı ve Verimli Kullanıcı Deneyimi

Mitsubishi Klima, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

İklimlendirme Sektörüne Özgü Özellikler

Mitsubishi Klima, kaliteli ve etkin arayüzü ile kullanıcıların hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle geliştirilen arayüz, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Proje Süresi ve Başarısı

Mitsubishi Klima projesi, yapılan arayüz geliştirmeleri, UI/UX tasarımları ve mobil cihazlar için geliştirilen tüm yenilikler dahil olacak şekilde 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmıştır. Projenin başarılı bir şekilde sonuçlanması, işbirliğimizin gücünü ve verimliliğimizi göstermektedir.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanır.